FOTO in VIDEO: NŠ Mura premagala Beltince

Murska Sobota, 9.5.2018

Danes, 9. maja 2018, je na Fazaneriji bila odigrana nogometna tekma 3. kroga Pokala MNZ Murska Sobota med ekipama NŠ Mura in NK Beltinci. Slavila je NŠ Mura z rezultatom 4:0.

NŠ Mura : NK Beltinci   4:0 (1:0)

(Bobičanec 38. min, Sirk 58. min, Maruško 81. min, Kouter 85. min)

NŠ Mura je pričela s postavo: Šafarić (vratar), Karničnik, Bošković, Lukač, Dodlek, Kozar, Lorbek, Bobičanec, Šušnjara, Vaš in Sirk.

V 38. minuti so črno-beli povedli na 1:0. Strelec zadetka je bil Luka Bobičanec.

Prvi polčas se je končal z vodstvom črno-belih z rezultatom 1:0.

Med polčasom je prišlo do dveh menjav pri NŠ Mura. Iz igre sta odšla Luka Bobičanec in Aleksandar Bošković, v igro pa sta vstopila Žiga Kous in Dejan Kurbus. V 58. minuti je bilo povišanje vodstva črno-belih na 2:0. Strelec zadetka je bil Rok Sirk. V 60. minuti je bila tretja menjava pri NŠ Mura. Iz igre je odšel Alen Kozar, v igro pa je vstopil Matic Maruško. V 66. minuti je bila četrta menjava pri NŠ Mura. Iz igre je odšel Luka Šušnjara, v igro pa je vstopil Nino Kouter. V 70. minuti je bila še zadnja menjava pri NŠ Mura. Iz igre je odšel strelec drugega zadetka Rok Sirk, v igro pa je vstopil Amadej Maroša. V 81. minuti je bilo ponovno povišanje rezultata na 3:0 za črno-bele. Strelec zadetka je bil Matic Maruško. V 85. minuti je bilo 4:0 za črno-bele. Strelec zadetka je bil Nino Kouter.

Tekma se je končala z zmago NŠ Mura z rezultatom 4:0.

Posnetek tekme si lahko ogledate spodaj.