POM NOGOMET: Domžale izgubile proti NŠ Mura, Nafta 1903 in Beltinci v novo sezono 2.SNL z zmago

Murska Sobota, 7.8.2018

Minuli vikend so bile odigrane nogometne tekme 3. kroga 1. Slovenske nogometne lige. NŠ Mura je premagala Domžalčane, Maribor je premagal Aluminij, Olimpija pa je igrala neodločeno s Celjem. Odigrane so bile tudi nogometne tekme 1. kroga 2. Slovenske nogometne lige. Nafta 1903 je premagala Kalcer Radomlje, Beltinci pa so v gosteh premagali ekipo Vitanest Bilje.

1. SNL

3. krog

NŠ Mura : Domžale   5:1 (2:0)

Strelci: 1:0 Kous (6), 2:0 Kouter (38), 3:0 Šušnjara (60), 3:1 Mujan (68), 4:1 Šušnjara (72), 5:1 Kouter (77)

Gledalcev: 3000

Mura: Šafarič (vratar), Kous (od 46. minute Karničnik), Boškovič, Peričić, Šturm, Kozar, Lorbek, Šušnjara, Kouter, Bobičanec (od 75. minute Maruško) in Sirk (od 65. minute Horvat).

1. krog

Nafta 1903 : Kalcer Radomlje      1:0   (0:0)

Strelci: 1:0 Cvrtila (76)

Gledalcev: 350

Nafta 1903: Raduha, Grabant (od 46. minute Cvrtila), Oštrek (od 87. minute Zeljko), Malešević, Novinič, Živko, Vaš (od 75. minute Ploj), Vinko, Cekovski, Leuštek, Roginić.

Vitanest Bilje : Beltinci    0:1   (0:1)

Strelci: 1:0 Ciglarič (11)

Gledalcev: 300

Beltinci: Zver, Bertalanič, Mauko (od 83. minute Šumak), Ciglarič (od 70. minute Maučec), Balažic, Kristl (od 88. minute Ropoša), Apatič, Raduha, Lukač, Trstenjak, Hartman.

AŠK Bravo : Cherrybox24 Tabor Sežana