NŠ Mura izgubila proti NK Krško

28.10.2018

V nedeljo, 28. oktobra 2018, je na stadionu Matije Gubca v Krškem, bila odigrana nogometna tekma 14. kroga 1. Slovenske nogometne lige, med ekipama NK Krško in NŠ Mura.

NK Krško : NŠ Mura   2:0 (0:0)

NŠ Mura je pričela s postavo: Obradović (vratar), Kous, Bošković, Peričić, Šturm, Kozar, Lorbek, Šušnjara, Kouter, Bobičanec in Sirk.

1. polčas se je končal z rezultatom 0:0.

V 50. minuti je rumeni karton prejel Žiga Kous. V 71. minuti vodstvo NK Krško 1:0, po avtogolu Mure, je zadel Peričić. V 72. minuti je bila prva menjava pri NŠ Mura. Iz igre je odšel Luka Šušnjara,v igro pa je vstopil Žan Karničnik. V 77. minuti je bilo višanje vodstva NK Krško na 2:0. Strelec zadetka je bil Marco Da Silva. V 80. minuti sta bili opravljeni dve menjavi pri NŠ Mura. Iz igre sta odšla Nino Kouter in Luka Bobičanec, v igro pa sta vstopila Matic Maruško in Amadej Maroša.

Tekma se je končala z rezultatom 2:0 za NK Krško.

28.10.2018 ob 14:51 DEBELI FUKJENEC gost

Še enkrat za vse Murine nevedneže : poglejte višino kamere in dober pogled na dogajanje na igrišču v enem malem Krškem!!!! Pa ni nobene potrebe, da kamera kaže tribune z gledalci kot mora biti v Soboti!!!!! Glej čudo, tudi na Fazaneriji prenaša tekme ta TV hiša. Končno že k sebi pridite.

16 14 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.10.2018 ob 15:38 Het trik gost

Na ge je te zaj hat-trick Bobićanca?

13 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        28.10.2018 ob 16:00 DEBELI FUKJENEC gost

Kaj v takratnem mojem komentarju nisi razbral, da sem se zajebaval? Kot je nekdo potem zapisal, če bo Mura igrala proti Selu, se mogoče to lahko zgodi.

3 9 Prijavi neprimerno vsebino
      28.10.2018 ob 15:39 DEBELI FUKJENEC gost

Kje je ta vaš " strašni " in " najboljši " Bobičanec??? Nikjer na igrišču ga ni videti.

10 11 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.10.2018 ob 15:54 DEBELI FUKJENEC gost

Muraši, pa ste dobili po pički in to od zadnjega na lestvici!!! Vsi sodniki pač ne izključujejo nasprotnih igralcev.

12 11 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.10.2018 ob 16:00 KLINAC gost

DEBELI TI BODI TIHO NAFTA JE ZGUBILA DOMA

7 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        28.10.2018 ob 16:04 DEBELI FUKJENEC gost

Kaj ti misliš, da se jaz za Nafto fejst trgam? Iz samega veselja, da je Mura popušila, bom ženo na dobro večerjo peljal.

4 11 Prijavi neprimerno vsebino
      28.10.2018 ob 16:04 KLINAC gost

NAFTIN NOVI TRENER JE NAJVEČJI ZNALEC NOGOMETA DEBELI FUKNJENEC

28.10.2018 ob 16:07 DEBELI FUKJENEC gost

Muraši, čakam vaše komentarje. Zdaj ste od šoka že verjetno k sebi prišli.

28.10.2018 ob 17:36 imre gost

Bedaki ! Doma Maroša da dva gola, naslednjič pa ga niti v rezervi nega !? Sposobneži vodilni !???

2 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.10.2018 ob 17:49 Muraš gost

V drugem polčasi z Krko igralci Mure niste si zaslužili niti kozarec mrzle vode Obradoviča pa čimprej pošlite nazaj v Maribor to je pa velika sramota,da Krško ima samo dve zmagi in to obej proti muri

12 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.10.2018 ob 18:04 Lajoš gost

Mura je za Krško že rejdna mušterija

11 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.10.2018 ob 18:12 lolek gost

Počasi boste spoznali, da Mura ni tako dobra kot o njej soboški novinarji nabijajo. Rabite pač čas.

13 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.10.2018 ob 19:03 Muraš gost

Danes je šimundža zajebal celo tekmo.moje mišljenje je da on preveč forsira sirka in bobičanec danes niso bili sposobni zmagati selo in zakaj te kupujejo igralce neke kot so rebernik ki ne dobiva priložnost da ante forsira mariborčane golman je danes popošul

7 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.10.2018 ob 19:13 KLINAC gost

TEKMO JE IZGUBIL ŠIMONĐA KER IGRAJO KOS SIRK PERIŠIČ KI SO DANES BILI KATASTROFA IN IGRALI CELO TEKMO KOS NE MORE IGRATI V PRVI LIGI KATASTROFA OD IGRALCA

6 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.10.2018 ob 19:48 čarno-bejli gost

gnes ste pa vsi čedni kak je Mura špilala slabo pa neven ka še vse nej eto kda pa proti Gorice zmgala pa se nišče nej vupo oglasiti samo pravi navijače bi Mure vedno stali ob strani kak v dobron tak tude v slabon!! 3...........4.........MURAAA

12 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.10.2018 ob 19:58 čarno-bejli gost

že spet vsi glasni ob porazu Mure! V sredo ob zmagi proti Gorici pa ste vsi bili tiho. samo pravi navijači stojijo Muri ob strani tako kot v dobrem tudi v SLABEM 3........4.......MURAAA

9 12 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.10.2018 ob 20:16 gost gost

Kaj pa je delal golman Mure pri dveh golih,POGLEJTE vsi še enkrat,in presodite,Žalostno,navijači pa se pripeljemo tako daleč.

19. gost
      28.10.2018 ob 21:01 franc sirk gost

Če Sirk nima žoge, ne more dati gola, ker igrajo vsak po svoje,naj gre do svojega golmana po žogo in po celem igrišču in da gol.Če nebi bili taki egoisti bi Rok dal še več golov, ampak za MURO.

2 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    20. gost
      29.10.2018 ob 4:43 gost25 gost

To je vse anti propaganda nogometa - celotna slovenska liga.

29.10.2018 ob 12:41 KLINAC gost

DEBELI FUKNJENEC SI PA NAJVEČJE BUDALO NIMAŠ POJMA O NOGOMETU PA VEDNO KRITIZIRAŠ MURO A NE NAFTO POBERI SE ŽE ENKRAT IZ KOMENTARJEV NA POMURCU SI IDIOT

29.10.2018 ob 12:50 DEBELI FUKJENEC gost

Še večji ste tisti, ki sanjate, da bo Mura v Ligi prvakov v finalu špilala z Barcelono. Na zemljo se spustite!!!