Poraz nogometašev Nafte proti madžarskemu tretjeligašu

1.3.2020

Včeraj so nogometaši Nafte na Madžarskem proti tretjeligašu Nagykanizsi odigrali zadnjo pripravljalno tekmo pred spomladanskim delom sezone. Tekma se ni končala po željah modrih, saj so utrpeli poraz z rezultatom 2:1.

FC Nagykanizsa–NK Nafta 1903 2:1 (1:1)

(Rebernik v 21. min)

Edini zadetek za Nafto je v 21. minuti dosegel Mihael Rebernik za kratko vodstvo Nafte 0:1. Le dve minuti za tem so odgovorili domačini za 1:1, s tem rezultatom pa se je tudi končal prvi polčas. V drugem polčasu so v 69. minuti Madžari izkoristili enajstmetrovko in povedli z 2:1, to pa je bil tudi končni rezultat srečanja.

Naslednjo soboto čaka Lendavčane prva tekma 20. kroga 2.SNL, ko bodo gostovali pri ptujski Dravi.