Beltinci remizirali v Dravogradu

7.3.2020

Danes je bila v Športnem centru Dravograd v Dravogradu, odigrana nogometna tekma 20. kroga 2. Slovenske nogometne lige, med Koroško Dravograd in Beltinci Klimo Tratnjek.

Koroška Dravograd : Beltinci Klima Tratnjek 2:2 (0:1)

(Knežević v 18. in 68. minuti, Ferk v 64. in Kogelnik v 71. minuti)

Začetna enajsterica Beltincev:

Začetna enajsterica Dravograda: Primož Kanduč, Jaka Bokšan, Davor Rogina, peter kogelnik, Žiga Rožej, Nejc Pečnik, Andraž Vrabič, Matej Verstovšek, Jan Ferk, Leon Ferenčak, Staš Dodaj.

Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Mijatović Veljko (1. pomoč), Mežnar Matic (2. pomoč).

Delegat: Dobrun Žiga.

V 18. minuti srečanja je Beltince v vodstvo popeljal Lovre Knežević. Raduha je po desni strani podal do Asentića, ki je z globinsko podajo našel Kneževića, slednji pa je preigral vratarja in zadel. Prvi polčas se je tako končal z minimalnim vodstvom Beltincev 0:1.

V 64. minuti tekme zadetek Dravograda za izenačenje. Zadetek Beltincev v 68. minuti srečanja, znova je zadel Knežević. Zadetek nogometašev Dravograda v 71. minuti za ponovno izenačenje. Tekma se je končala s končnim rezultatom 2:2.

*Foto: arhiv Pomurec.com