Hotiza, 22.9.2020

V 4. krogu PNL sta se na Hotizi pomerili ekipe Hotize in Grada. Boljši so bili gostje, ki so slavili z 2:1.

Hotiza - Grad 1:2 (0:2)

0:1 - Kuhar (5.min), 0:2 - Klobasa (21.min), 1:2 - Čurin (46.min)

Hotiza: Utroša, Horvat, Cof, Ftičar, Dominko, Vöröš, Koudila (od 36. Čurin), Polareczki, Lörinc (od 75. Matko), Pavšič (od 42. Kustec) in Imre (od 75. Magyar).

Grad: Kučan, Žnidarič, Celec, Seršen, Buček Huber (od 89. Gašperšič), Stošić, Sukič, Kocet (od 73. Kerec), Horvat, Kuhar (od 77. Katan) in Klobasa.

Glavni sodnik: Lukas Gregorinčič.

Tekmo na Hotizi so bolje začeli gostje, ki so preko Kuharja povedli že v 5. minuti. že v 21. minuti je prednost Grada povišal Klobasa. Ekipi sta si do konca polčasa pripravili še nekaj priložnosti, a mreži sta mirovali. Takoj na začetku drugega polčasa pa je za znižanje rezultata zadel Čurin in napovedal pestro nadaljevanje. Do konca tekme sta mreži sicer mirovali, a priložnosti so se vrstile na eni in drugi strani. V 75. minuti so tako gostje žogo že imeli na golovi črti, a je niso uspeli spraviti v gol za zadetek.