Slovenija remizirala z Azerbajdžanom

12.11.2020

Včeraj je v Stožicah potekala prijateljska tekma med reprezentancama Slovenije in Azerbajdžana, ki se končala brez zadetkov na eni ali drugi strani. Priložnost za igro sta v drugem polčasu dobila tudi Pomurca, Damjan Bohar in Nino Kouter.

Slovenija - Azerbajdžan 0:0

Slovenija: Belec, Jurčević, Mevlja, Bajrić, Skubic, Kurtić (od 83. Bijol), Lovrić (od 46. Verbič), Gnezda Čerin (od 46. Kouter), Zajc (od 66. Bohar), Iličić (od 66. Vetrih), Matavž (od 46. Šporar).

Azerbajdžan: Balajev, Krivocjuk, B. Husejnov (od 46. Mamadov), Medvedjev (od 46. Badalov), Halilzade (od 56. Isgandarli), Salahli, Ibrahimli, Mustafajev (od 46. Jamalov), Sjedijev, Mutalimov (od 71. A. Husejnov), Emreli (od 55. Gurbanli).

Slovenija je večino prvega polčasa imela terensko premoč, vendar so se gostje dobro branili. Edino lepo priložnost v prvem polčasu si je ustvaril Azerbajdžan, ki je zagrozili že v tretji minuti, ko je Ibrahimli iz kazenskega prostora poslal žogo čez gol.

V drugem polčasu je Slovenija le prišla do strela v okvir vrat, ko je v 48. minuti poskusil Josip Iličić a nenevarno. Iličić je nato poskusil še enkrat v 56. minuti, a je žogo vratar gostov ubranil. V drugem polčasu je tako bilo nekaj več pritiska s slovenske strani.

V 86. minuti je od daleč poskusil tudi Nino Kouter, a brez nevarnosti za Azerbajdžance. Lepa priložnost se je nato ponudila tudi Andražu Šporarju v sodnikovem podaljšku, a je ta pred vrati zgrešil žogo. Prijateljska tekma se je tako končala neodločeno.

Naslednji reprezentančni tekmi v Ligi narodov bosta odigrani 15. in 18. novembra, ko bodo Slovenci najprej gostili Kosovo, nato pa gostovali v Grčiji.

*Foto: NZS (fb)

12.11.2020 ob 11:48 gost

Samo dokaz več kako nizko je padel slovenski nogomet. Nižje še v vsej svoji zgodovini ni bil. In še nižje padamo. Ko lahko igra za reprezentanco Kouter, je to samo dokaz katastrofe.

10 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        12.11.2020 ob 15:02 AAAAAAAAAAA gost

Gost zdaj vijdiš kak si sovražen do Mure glij Koutera si najšo pa je od njega bila najmenje polovica slabša ostali pa na istoj ravni kak un. Bougi si rejsan bougi.

3 6 Prijavi neprimerno vsebino
        12.11.2020 ob 15:16 gost

AAAAAAAAAAA, kaj nisi razumel jasno napisanega komentarja? Če si tak zabit, da ne vidiš, da je Kouter igralec za Pomursko ligo ne pa reprezentanco, pa ni važno, če špila za Muro, Maribor ali Olimpijo, pa škoda, da gledaš nogomet. Tudi ostali v rangu njega, kar sem v prvem komentarju jasno zapisal. A kot zaslepljenec Mure nisi sposoben videti resnico. VSI S KEKOM VRED SO SRAMOTA SLOVENSKEGA NOGOMETA.

3 3 Prijavi neprimerno vsebino
      12.11.2020 ob 13:06 Lujz gost

Zakoj min

12.11.2020 ob 15:14 Čergoli gost

Kouter - tifusar....reprezentanca hahahahahahah. Zblojenec.

6 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.11.2020 ob 15:50 AAAAAAAAAAA gost

Gost 15: 16 žalostno od tebej ka se maš za pametnoga pa napijšeš tak primitiven komentar v kateron ne falij žaljenje bogi bogi.

3 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        12.11.2020 ob 15:58 gost

Kje ti vidiš kakšno žaljenje? Si še od Martinovega pijan? Resnico, sem jo zapisal, ni žaljenje. Takšno reprezentanco, kot jo imamo mi, bi Hrvati z deseto ekipo nabrisali s 5 : 0 brez velikega naprezanja. Pridi na zemljo, ne živi v oblakih. SLOVENCI NISMO ZA NOGOMET. Amen.

12.11.2020 ob 16:05 Lendavski nadvojvoda(original) gost

In ti,gost,si za deportacijo v Ustašijo,ti dno nas.Uživaj v še bolj desnem fašizmu tam kot ga Ivan poskuša ustvariti pri nas.In poslušaj popevke treh zlogov,mogoče se jih naučiš.

2 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.11.2020 ob 19:57 AAAAAAAAAAA gost

Če si tak zabit, da ne vidiš, gost 15:58 tou si napijso ka je pa te tou či nej žaljenje, za nogomet si nej tij nej pa Slovenci, či tij nemaš pojma ne pomejni ka drugi nemajo pojma.

12.11.2020 ob 20:12 gost

Goveda vogrska ,primitivna marš u 3 krasne.Javite se za selektorje pa da vas vidimo.Samo Kouter je iz SLo lige,pa kaj bi radi.Naj KEK pokliče koga iz naftalina.

12.11.2020 ob 20:20 Janko gost

Primitivni!?!?!?!? Preberi si še enkrat kaj si zapisal. Vandali ste. Imate se za najbolj čistokrvne slovenceljne, a najbolj zabiti in pokvarjeni ste. Idi malo prek mure, a te bodo razumeli? NE! Rekli bodo ti, da si MAĐAR!!!!! Zato, ker tvojega vandalskega jezika ne razumejo nikjer v Sloveniji!!!

4 3 Prijavi neprimerno vsebino
      12.11.2020 ob 20:16 kilonja gost

tako je debeli, Slovenija 3 puta na velikim fudbalerskim takmičenjima in Maribor 3 puta u Ligi prvaka, 4 puta u liga Evropa in jednom prezimio..ajmo da čujem statistiko tvoje velike fudbalerske Bosne. A di bi imao malo fudbalersko znanja, znao bi da Azerbajdžan nije baš Lichtenstejn ;). Ali ti sve u sve razumiješ, najviše tamo gdje nemaš pojma, samo da pljuvaš po Slovenija koje te hrani, đubre južnjačko.

12.11.2020 ob 20:47 Lendavski nadvojvoda(original) gost

Ćefur,slovenski izdajalec,nauči se pisati,nismo na usranem Balkanu.Smo te pa vzeli v evidenco,usranec.

12.11.2020 ob 20:59 gost

Najbolji su oni na -IĆ. I Bojana BeovIĆ, Goran DragIĆ, Luka DončIĆ, Dragan JelIĆ, Stipe BalajIĆ, Zlatko ZahovIĆ, Josip IličIĆ, Milivoje NovakovIĆ, Milenko AčimovIĆ, ..............................................

1 0 Prijavi neprimerno vsebino
      12.11.2020 ob 23:31 kilonja gost

Mlada slovenska nogometna reprezentanca (U-21) je na prijateljski tekmi z Nemčijo v Braunschweigu igrala neodločeno 1:1, potem ko je ob koncu zapravila enajstmetrovko. Slovenija: Vekič, Brekalo, Ploj, Stojinović, Zaletel, Elšnik (77./Ogrinec), Horvat (61./Svetlin), Rogelj, Matko (84./Pečar), Medved (61./Celar), Štor.

13.11.2020 ob 20:10 AJAJAJAJAJAJAJAJAJ gost

Saj ni čudno, če dan danes lahko igra za reprezentanco že vsak, ki ima pet minut časa. 3/4 jih ni za reprezentanco, Od Koutra naprej.

15.11.2020 ob 20:40 AJAJAJAJAJAJAJAJAJ gost

Komaj se rešimo Koutra, igra Bohar. Pa kaj je z Kekom. Noče zmage.

15.11.2020 ob 20:56 gost

Čergoli,če bi ges bil na Koterovon mesti,keri si je z svojimi igrami ,borbenostjo in požrtvovalnostjoto mesto v reprezentanci zaslužo,bi te gor poisko in te tak na gobec vrezo,ka bi nikdar več nej z gobca takšne žaljivke povedo.Leko te je sram,ka si Slovenec,če sploh si,še posebaj če si Prekmurec.

0 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      15.11.2020 ob 21:44 kilonja gost

Škoda, za klaso boljši a le do zadnje podaje , do zaključnega strela.

15.11.2020 ob 22:22 kilonja gost

P akaj za boga čaka z menjavami kaj ne menja Jojoja in Boharja ?

15.11.2020 ob 22:28 kilonja gost

Šiptarji nimajo pojma, samo zavlačujejo in poležavajo na igrišču, škoda ka kek ne naredi menjav da bi dvignil ritem ker smo padli zadnjih 20 minut.