Mura premagala Celje

5.2.2021

Danes ob 15. uri je bila v Celju odigrana prijateljska nogometna tekma med Muro in ekipo Celja. Slavili so Sobočani, in sicer so premagali Celjane z dvema goloma razlike. Končni rezultat je bil 1:3 za Muro.

NK Celje - NŠ Mura 1:3 (1:1)

(Novak v 20. min., Bobičanec v 29.min., Klepač v 54. min., Lovrić v 88. min.)

Začetna enajsterica NŠ Mura: Obradović, Kous, Maruško, Gorenc, Pucko, Antolin, Horvat, Klepač, Bobičanec, Filipović in Maroša.

Začetna enajsterica NK Celje:

Vodstvo Celja v 20. minuti. Po podaji iz kota je nezbranost Murine obrambe izkoristil Jakob Novak.

Izenačenje v 29. minuti, Luka Bobičanec je zadel neposredno iz prostega strela s skrajno leve strani.

Prvi polčas se je zaključil z izenačenjem, rezultat je 1:1.

Za novo vodstvo Mure je zadel Klepač v 54. minuti.

Še tretji gol Mure. Po lepem predložku Bobičanca je v 88. minuti z glavo zadel Lovrić.

Končni rezultat je 1:3 za Muro.