Beltinčani slavili v Novi Gorici

13.5.2024

V predzadnjem, 29. krogu 2. slovenske lige, sta se med sabo pomerila Gorica in Beltinci Klimra Tratnjek. Tekma se je končala z rezultatom 1:3 (0:1).

Gorica - Beltinci Klima Tratnjek 1:3 (0:1)

(Černe v 6. min; Baruca v 64. min, Jug v 79. min, Kralj v 90. min)

Začetna enajsterica Gorica:

Začetna enajsterica Beltinci Klima Trarnjek

Beltinčani so povedli že v 6. minuti, ko je gol zadel Černe. Prvi polčas se je končal z vodstvom gostov.

Domači so izenačili v 64. minuti z zadetkom Baruce. V 79. minuti je za beltinčane zadel Jug, v 90. minuti pa so vodstvo še povečali z zadetkom Kralja.

Beltinci Klima Tratnjek se bodo v zadnjem krogu v soboto 18. maja doma pomerili z ekipo Fužinar SIJ Ravne Systems.

13.05.2024 ob 11:21 gost

Marki igrajo dosti boljši in lepši nogomet od Vougrov. Problem je da ni denarja.

6 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      13.05.2024 ob 11:28 gost

In vse manj ga bo.................

1 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      13.05.2024 ob 12:35 gost

Sramota ali prodaja tekem je bila že narejena, zmaga z Gorico samo dokazuje, da sta zadnji dve tekmi bili prodanI in to se je sedaj dokazalo. Jebem taki nogometni klub, še posebej pa njegovo vodstvo, ja kaj pa ima veze če bodo sedaj tretji ali bi pa na koncu bili deveti. Taki nogometni klub, ki nima nobenih ambicij, je sploh brez veze da obstaja, torej ga je potrebno UKINITI - PREPOVEDATI.

3 13 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      13.05.2024 ob 13:05 gost

gost 12:35 Pomilovanja vreden! Saj vem, da ne razumeš, niti sam sebe ne! Ubogi na duhu...

8 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      13.05.2024 ob 13:21 gost

Pravim vam že dolgo,da Madžarski lastniki nimajo interesa iti v 1.ligo,saj gre tu samo za pranje denarja.Beltinci pa imajo interes vendar pa spet nimajo finančnih sredstev in pogojev,zato pa prihaja do puščanj tekem in podobnih stvari.

5 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        13.05.2024 ob 13:59 tekme gost

Ne bluzite s prodajami tekem, ekipa je v povprečji stara 21let in normalno je da prideš pod pritisk zmage in se ti to zgodi. Odšpilali so dve pokalni tekem zapored 120minut in nobeden igralec ne žive od fuzbala razen Nergutija ....taka nej na pamet bluziti, vsi pa ste vedno vabljeni v klub pomagat delat

13 2 Prijavi neprimerno vsebino
      13.05.2024 ob 14:09 gost

Zelo, zelo res je gost 13:59! Pa poškodbe in rumeni kartoni, bi jaz dodal. Kdo bi toliko treniral, hodil v službo ali študiral, igral tekme ... po tem pa ti nek nestrpnež očita prodajo tekme. Sploh škoda besed!

11 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      13.05.2024 ob 15:13 Stave gost

Beltinski predsednik je velki igralec stav.Mislim da to ne ide. Ne sme igrati. Zakaj pa ni letal po igrišču po tekmi s Krko in Ilirijo kak se je zdaj slikal po televizijonu v Gorici. Pa Gajser je prišel na glas. Proti Iliriji je bil nemi.

6 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      13.05.2024 ob 15:29 gost

Rejsan dober opazovalec, pa casa mas prek prevec ka vse vijdis! Samo dela nej!

13.05.2024 ob 17:13 samo pijtan gost

Gospod Breznik ge vas javno pijtan či vas je glavni sponzor proti tekmi z Ilirijo pito či je tekma odana? Nas okoli 15 na tribuni blüzik vas nas je tak čülo.

13.05.2024 ob 18:26 SAMO POVEN gost

Tij lejko javno pijtas samo kda se predstavis! Ce se ze tak pametnoga pa pomembnoga delas! Mogoce je pa Breznik nej dobro cuo tak kak tij mogoce nej ka spitavles. Pitaj sponzora! Povej recept kak naj predsednik tekmo oda!!! Un mogoce spila pa gola ne da! Joj, joj, joj!

13.05.2024 ob 19:39 SAMO POVEN gost

Poven ka mijslin, ka ti Breznik naj odgovori kda se bos predstavo. Predlagan pa ti ka ci si nej dobro razmo vprasanja, pijtaj sponzora. Mogoce je Breznik nej dobro cuo! Pa povej kak se tekme odavlejo! Sto pa kak? Ovaci je vse na pamet!