27.5.2024

V Martjancih je bila odigrana še zadnja tekma letošnje sezone Pomurske nogometne lige med ekipama NK Čarda Martjanci in NK Odranci. Tekma se je končala z rezultatom 4:1.

NK Čarda - NK Odranci 4:1 (2:1)

(Atanasov v 15. min, Sukič v 30. min, Žekš P. v 44. min; Meglič v 58. min, Sočič v 87. min)

Začetna enajsterica NK Čarda MartjanciErjavec, Lebar, Korpič, Miličevič, Žekš A., Ošlaj, Horvat, Bushaj, Atanasov, Žekš P., Ružič

Začetna enajsterica NK OdranciCigut, Kokol, Copot, Sukič, Horvat, Raduha, Balažic, Vori, Hren, Kranjec, Lotrič.

V 15. minuti je domače v vodstvo popeljal Atanasov. Odranska ekipa zmage ni želela prepustiti tekmecem in je v 30. minuti preko Sukiča izenačila. Tik pred polčasom, v 44. minuti je Čarda vnovič povedla. Strelec za 2 : 1 je bil Patrik Žekš.

V drugem delu igre so domači še z dvema zadetkoma odločili srečanje. V 57. minuti je zadel Meglič, v 87. še Sočič.

Naslov prvaka so potrdili že pred zadnjim krogom, včeraj pa so po zadnji tekmi dvignili pokal in pripravili zabavo.