Nafta iz Ljubljane brez točk

5.8.2024

V tretjem krogu Prve lige Telemach Olimpija Ljubljana na stadionu Stožice gosti Nafto 1903.

Olimpija Ljubljana - Nafta 1903 2:0 (1:0)

(Durdov v 8. min, Motika v 57. min)

Začetna enajsterica Olimpija Ljubljana:

Začetna enajsterica Nafta 1903

Olimpija je nadaljevala zmagoviti niz z zmago proti Nafti in tako ostaja stoodstotna po treh krogih. V osmi minuti je za vodstvo poskrbel Ivan Durdov po napaki Roka Pirtovška. V prvem polčasu so imeli Ljubljančani več priložnosti, med drugim je Diogo Pinto zadel vratnico, a je ostalo pri 1:0.

V drugem polčasu je Olimpija ohranila prevlado, v 57. minuti pa je Nemanja Motika s srečnim odbojem zadel za 2:0. Nafta je imela nekaj priložnosti, najboljšo v 53. minuti, ko je Hristijan Georgievski zgrešil iz razdalje, ter v 82. minuti, ko je Tom Kljun zgrešil sam pred vratarjem.

Naslednjo tekmo bo Nafta bo gostila Primorje.

* Foto: arhiv Pomurec