Beltinci poraženi na domači tekmi

23.8.2024

Danes je v Beltincih potekala razburljiva nogometna tekma, kjer sta se pomerili ekipi Beltincev in Triglava Kranj. Tekma se je začela ob 17. uri, in že v peti minuti je domača ekipa povedla z zadetkom Stjepana Oštreka, ki je uspešno izvedel enajstmetrovko.

Triglav Kranj - Aluvar Beltinci 3:1 (0:0)

(Oštrek v 5 min., Ljubijankič v 20 min., Šušnjara v 67 min., Vinogradac v 90 min.)

Triglav je hitro odgovoril. V 20. minuti je po predložku iz bližine izenačil Izudin Ljubijankić, kapetan gostujoče ekipe. Prvi polčas se je končal z izenačenjem 1:1.

V drugem polčasu je Triglav pokazal večjo odločnost. V 67. minuti so gostje iz Kranja ukradli žogo Beltincem in izvedli hiter protinapad, ki ga je z zadetkom zaključil Alen Šušnjara za vodstvo z 1:2. Domača ekipa je nato poskušala priti do izenačenja, a brez uspeha.

Tekmo je v 90. minuti dokončno odločil rezervist Triglava, Vinogradac, ki je z zadetkom z bližine povišal vodstvo na končnih 1:3.

Triglav je s to zmago osvojil pomembne tri točke, medtem ko so Beltinci po obetavnem začetku ostali brez želenega rezultata.