Lendavčani uspešni na zadnji tekmi za Slovenski dvoranski pokal 2019

29.1.2019

V Šenčuru je bila zadnja tekma za Slovenski dvoranski pokal 2019. Istočasno pa je bilo tudi državno prvenstvo za mlade in veterane.

Na zadnji tekmi Slovenskega dvoranskega pokala 2019 in državnega prvenstva za mlade in veterane je tekmovalo 231 tekmovalcev in tekmovalk iz 30 klubov iz Slovenije. Lokostrelski klub Lendava je bil spet uspešen in so osvojili 1 naslov državnega prvaka in podprvaka, ter odnesli zlato tudi med člani dolgi lok v dvoranskem pokalu. Iz lokostrelskega kluba Lendava je sodelovalo 7 članov.

Državni pokal za mlade in veterane:

1. mesto, Štampar Zvonko, dolgi lok, veterani - 516 krogov kar je nov državni rekord