7.9.2019

Nogometaši ND Beltinci so v soboto, 7. septembra merili moči na domačem igrišču z Dravo Ptuj. Pred 350 gledalci so se zmage veselili gostje.

ND Beltinci - Drava Dakinda Ptuj 0:2 (0:1)

(34. min. Haljeta, 93. min. Turković)

Začetna postava Beltincev na današnji tekmi je bila: Domen Zver, Tadej Apatič, Alan Hočevar, Mateo Branilović, Borut Lukač, Patrik Raduha, Marko Maučec, Jan Kristl, Lovre Knežević, Maksimiljan Zorman in Mitja Mauko.

V peti minuti srečanja so imeli prvo priložnost Beltinci. Po predložku Kristla, je z glavo poskušal Mauko, ki pa je meril čez gol. V 23. minuti je rumeni karton prejel Marko Maučec.

V 34. so gostje povedali za 0:1. Prvi polčas se je tako končal z minimalno prednostjo gostov. V 53. minuti je na igrišče stopil Vito Mörec, namesto Lovre Kneževića. V 62. minuti je v igro stopil Luka Asentić namesto Maksimiljana Zormana.

Tik pred koncem tekme, v 93. minuti so gostje povečali prednost in tekma se je končala s porazom domačih nogometašev, rezultat je bil 0:2.