POM NOGOMET: NŠ Mura premagala NK Brdo, Nafta 1903 in Veržej izgubila

Murska Sobota, 16.4.2018

V 2. SNL so bile odigrane tekme 23. kroga. Črno-beli so v gosteh z rezultatom 1:4 premagali NK Brda, Nafta 1903 je v Lendavi izgubila proti ekipi Radomlja z rezultatom 1:2, Veržej pa je izgubil proti Fužinarju z rezultatom 1:4. NŠ Mura ima 12 točk prednosti pred drugouvrščeno Dravo Ptuj in 14 točk prednosti pred tretjeuvrščeno Nafto 1903. V 3. SNL so bile odigrane tekme 19. kroga. Čarda Martjanci je premagala Polano z rezultatom 1:0. Odranci so z Ljutomerom igrali neodločeno 0:0. Tromejnik je premagal Rakičan z rezultatom 1:0, ND LUŠT Beltinci pa so z rezultatom 0:2 premagali Hotizo.

2. SNL

23. krog

Brda : NŠ Mura      1:4   (0:3)

Strelci: 0:1 Bobičanec (24), 0:2 Sirk (35), 0:3 Vaš (43), 0:4 Sirk (53), 1:4 Kavčič (59)

Gledalcev: 150

Mura:  Matošević, Bošković, Kurbus, Žiger, Kous (od 82. minute Dodlek), Kozar, Maruško, Bobičanec, Maroša (od 77. minute Šušnjara), Vaš (od 67. minute Karničnik), Sirk.

…………………………………

Nafta 1903 : Kalcer Radomlje      1:2   (0:1)

Strelci: 0:1 Barukčič (23), 0:2 Grvala (69), 1:2 Roginić (92)

Gledalcev: 300

Nafta 1903: Raduha, Šeruga (od 46. minute Vöröš), Osmanaj (od 64. minute Monjac), Malešević, Novinič, Zeljko, Oštrek (od 83. minute Cekovski), Leuštek, Živko, Roginić, Vinko

Veržej : Fužinar Ravne Systems      1:4   (0:1)

Strelci: 0:1 Vajda (12), 1:1 Čuk (57), 1:2 Križan (65), 1:3 Moravac (85), 1:4 Fasvald (89)

Gledalcev: 120

Veržej: Irgolič, Ftičar, Kolar Robnik, Maučec (od 67. minute Ćehić), Fanedl (od 46. minute Fanedl), Čuk, Lah, Šošterič, Horvat (od 86. minute Martinac), Ahmetović, Grmek

19. krog

Črenšovci : ŠNK Radgona      0:0   (0:0)

Strelci: /

Gledalcev: 100

Črenšovci: Božek, Novak, Kapun, Skuhala, M. Tompa, Biro, Treska, Virag, Kociper (od 79. minute Tivadar), Koznicov (od 61. minute Vuk), Nemanja ( od 46. minute R. Tompa)

ŠNK Radgona: Topić, Šilec (od 85. minute Horvat , A. Klobasa, J. Klobasa, Kolarič, Adam, Sterniša (od 57. minute Šipek), Drašak, Uhan, Kocet, Lehko

Radenska Slatina : ŠD Bogojina      2:1   (1:1)

Strelci: 1:0 Šajnović (7), 1:1 Kosi Lovrenčec (22), 2:1 Šajnović (55)

Gledalcev: 80

Radenska Slatina: Hozjan, Turk, Čolnik, Kavaš, Kaučič, Šajnović, Šteiner, Potrč, Klemenčič, Slekovec (od 70. minute Sečko), Madon

ŠD Bogojina: Tkaučič, Šinkec, Gregorec (od 75. minute Berden), Vogrin (od 66. minute Drevenšek), Kosi Lovrenčec, Černela, Piberčnik (od 75. minute R. Horvat), D. Horvat, Vogrinčič, Ivanič, Ošlaj

Turnišče : Grad      0:3   (0:1)

Strelec: 0:1 Potočnik (42), 0:2 Buček Huber (54), 0:3 Belna (82)

Turnišče: Cigut, Dominko, Nemec, Lutar, D. Horvat (od 49. minute Roškar), Županić, Kolar, Koznicov (od 73. minute Aleš Koren), Ternar, Aleksander Koren, Verbančič (od 61. minute Kovač)

Grad: Škodnik, Celec (od 73. minute Bernjak), Vrabelj, Krauthaker, Stošić, Belna, Buček Huber (od 85. minute Lazarevič), Potočnik, Gašperšič, Fujs (od 78. minute Andrejek), Tomo Marič

Čarda Martjanci : Polana      1:0   (0:0)

Strelec: 1:0 Poredoš (90)

Čarda Martjanci: Buzeti, Korpič, Andrejč, Horvat (od 59. minute Bushaj), Poredoš, Žganjar (od 72. minute Malačič), B. Ošlaj (od 80. minute Titan), Banfi, Cipot, Poredoš, Legen

Polana: Šaruga, Jakšič, Klujber, Šemen, S. Žalik, Šiško (od 46. minute Horvat Kapun), Novak, Sermek, Polajžer, R. Žalik (od 83. minute Žalik), Vori

Odranci : Avto Rajh Ljutomer     0:0   (0:0)

Strelci: /

Gledalcev: 250

Odranci: Prša, Horvat, Kalamar (od 67. minute Žugelj), Jerebic, Sreš, Zagorec, Graj, Copot, Gerencsér, Balažic, Kuzma

Avto Rajh Ljutomer: U. Mlinarič, Bogdan, Hriberšek, Celec (od 60. minute Nemec), Bukovec (od 76. minute Semenič), Munda, Brumen, Kardinar (od 60. minute Šumak), Rakovec, Markovič, Panič

Tromejnik : Rakičan      1:0   (0:0)

Strelci: 1:0 Kotnik (70)

Gledalcev: 200

Tromejnik: Šafer, Kotnik (od 90. minute Bagari), Pihler, Kisilak, G. Bokan (od 83. minute Fašalek), Seršen, Rogač, Kous (od 66. minute Kovač), B. Bokan, Janža, R. Bokan

Rakičan: Klemenčič, Lovenjak, Brunec, Miličevič, Meolic (od 46. minute U. Bagari), Casar, Godvajs, M. Bagari, Rajnar (od 84. minute Senčič), Vrhovski, Emruli (od 59. minute Gerendaj)

Hotiza : ND LUŠT Beltinci      0:2   (0:0)

Strelci: 0:1 Mauko (28), 0:2 Tkalec (43)

Hotiza: Sarjaš, Imre (od 88. minute Imre), Evald, Skoliber, Polareczki, Dino (od 66. minute Borna Belaj), Labaš (od 82. minute Magyar), Kocuvan, Horvat, Toth, Ruben

ND LUŠT Beltinci: Zver, Šnajder, Bertalanič, Ropoša (od 62. minute Kotnik), Trstenjak, Mauko, Ciglarič (od 85. minute Hartman), J. Hartman, Tkalec, Kristl, Apatič.

Bakovci : ŠD Cven     5:1   (5:1)

Strelci: 1:0 Virag (4), 1:1 Pintarič (7), 2:1 Stojanovič (13), 3:1 Lapoši (18), 4:1 Jablanovec (34), 5:1 Lapoši (41)

Gledalcev: 40

Kema Puconci : NK Dokležovje    1:0   (1:0)

Strelci: 1:0 Gjergjek (27)

NK Aqua Ižakovci : Hodoš    3:5   (2:4)

Strelci: 0:1 Andrejek (9), 0:2 Toth (16), 1:2 Maroša (20), 1:3 Bencik (29), 1:4 Toth (31), 2:4 Maroša (41), 2:5 Toth (69), 3:5 Krauthaker (72)

NK Goričanka : Serdica Kl. Šinko      1:3   (0:2)

Strelci: 0:1 Kovač (18), 0:2 Šinko (30), 0:3 Felkar (ag. 72 min), 1:3 Kutoš (82)

Križevci : Aluvar Gančani      1:0   (0:0)

Strelci: 1:0 Šlihtuber (62)

ŠD NK Rotunda : Mura Veterani     3:0   (1:0)

Strelci: 1:0 Šnepf (22), 2:0 Fujs (84), 3:0 Mešič (ag. 88 min)

NK Pušča : NK Apače      2:2   (2:0)

Strelci: 1:0 N. Horvat (8), 2:0 J. Horvat (38), 2:1 Čerič (80), 2:2 Sečko (85)

Lipa : Cankova      6:1   (5:0)

Strelci: 1:0 Benko (3), 2:0 Škafar (6), 3:0 Kranjec (8), 4:0 Tkalec (28), 5:0 Kranjec (43), 5:1 Špari (69), 6:1 Gruškovnjak (72)

Roma : Tišina      2:5   (0:3)

Strelci: 0:1 Kuzma (13), 0:2 Šebjanič (29), 0:3 Šneider (43), 0:4 Kuzma (49), 0:5 Kuzma (72), 1:4 Valenčič (79), 2:5 Valenčič (82)

14. krog

Nafta veterani : Bistrica     3:5   (1:4)

Strelci: 1:0 Kulčar (2), 1:1 Žugelj (4), 1:2 Kavaš (6), 1:3 Kavaš (28), 1:4 Hozjan (38), 2:4 Kulčar (61), 3:4 Bažika (11m 70 min), 3:5 Vuk (85)

Nedelica : HTS Čentiba      0:0   (0:0)

Strelci: /

Gledalcev: 70

Olimpija Dolga vas : Mostje     2:4   (1:1)

Strelci: 1:0 Gönc (11), 1:1 Sekereš (31), 2:1 Gönc (55), 2:2 Bela (59), 2:3 Szabó (63), 2:4 Szabó (71)

Dobrovnik : ŠD Kobilje      4:1   (1:0)

Strelci: 1:0 Horváth (30), 2:0 Meszelics (56), 3:0 Cerovec (68), 3:1 Kocet (75), 4:1 Horváth (11m 86. min)

14. krog

ND Renkovci : Veterani Turnišče      4:1   (3:0)

Strelci: 1:0 Tratnjek (31), 2:0 Černi (37), 3:0 Černi (39), 3:1 Majc (59), 4:1 Zelko (87)

Graničar : Malibu Kapca      2:0   (1:0)

Strelci: 1:0 Somi (37), 2:0 Jurasović (90)

Gledalcev: 110

Petišovci 2017 : Zvezda Dolina      2:3   (0:0)

Strelci: 0:1 Požgai (47), 1:1 Šimonka (61), 1:2 Požgai (75), 1:3 Požgai (80), 2:3 Šimonka (83)