Mura z zmago nad Estonci v 2. krog kvalifikacij za Ligo Evropa

10.9.2020

Na Szusza Ferenc stadionu v Budimpešti je bila danes nogometna tekma 1. kroga kvalifikacij za evropsko ligo. Dvoboj proti estonskemu Nomme Kalju bi moral biti odigran že konec avgusta, a so ga zaradi okužb z novim koronavirusom prestavili na danes ter iz Estonije na Madžarsko.

NŠ Mura - Nõmme Kalju 4:0 (4:0)

(Žižek v 16. in 27. min, Kous v 32. min, Kozar v 35. min)

Začetna enajsterica NŠ Mura:

Začetna enajsterica Nõmme Kaljuja:

Vodstvo Mure v 16. minuti srečanja. Za 1:0 je zadel Kevin Žižek.

Estonski vratar je v 27. minuti ubranil strel iz enajstmetrovke Nina Kouterja. Žoga se je odbila do Kevina Žižka, ki je zadel drugič na današnji tekmi.

Po izjemni akciji Nina Kouterja in Žige Kousa je za 3:0, v 32. minuti srečanja, zadel Kous.

Samo tri minute pozneje je za višanje vodstva poskrbel kapetan Alen Kozar.

Prvi polčas se je končal z visokim vodstvom Mure, s 4:0.

V 46. minuti v igro Kai Cipot, iz igre Matic Maruško.

V 66. minuti v igro Marko Brkić, iz igre Alen Kozar.

Jan Gorenc si je v 75. minuti prislužil rumeni karton. V 77. minuti pa rumeni karton še za Žana Karničnika.

Amadej Maroša v igro v 78. minuti, iz igre Nino Kouter.

Tekma se je končala z zmago Mure, ki se bo v 2. predkrogu, ki bo na sporedu 17. septembra, na Fazaneriji, pomerila z danskim Aarhusom.

10.09.2020 ob 19:35 gost

Ajde mura

15 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      10.09.2020 ob 19:54 gost

Nogomet na rangu Pomurske lige. Sem nehal gledati po 10. minutah.

10 24 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        10.09.2020 ob 21:20 Gost gost

Tij si znan samo za tou gledal ka si čakal če de Mura giibijla ka bi te lejko šinfal in te si vido ka s te moke ne bo kruha in si sou rajsi nekaj drugo gledat.

15 5 Prijavi neprimerno vsebino
      10.09.2020 ob 20:33 gost

Estonci na nivoju Gančan.

19 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      10.09.2020 ob 21:15 Lendavski nadvojvoda(original) gost

Še na novo zaživeti Hidvég bi jih dol spravu.

1 10 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      10.09.2020 ob 21:23 gost

Če bi TURBAŠI igrali z Estonci bi bilo 4:0 za Kalyu.Bravo ČARNO BEJLI iz MURSKE.Boljši vseh 90 minut.

13 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino

sicer ne navijam za noben slovenski klub,a zdi se mi da to sezono Mura riše in piše svojo zgodbo o uspehu,bravo čestitke,ter vse dobro v naprej..res bravo !!

10.09.2020 ob 22:01 gost

luzer pritisnjeni pije tablete za živce.Na stavah je stavil na na Kalju in kot po navadi POPUŠIO.Pušenje mu še najbolj gre,tu je MAJSTOR.

7 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      10.09.2020 ob 23:07 gost

Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma. Nikoli nisem mislil, da bi to imel možnost, vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. . jobstrend9.monster

0 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      11.09.2020 ob 10:15 gost

Te pionirje in mladince ste komaj premagali. Oni mali meter fircig Kouter niti penala ne zna streljati, pa bi rad bil glavni v reprezentanci. Ne ga srat. Amaterski golman mu z lahkoto ubrani penal. Muraši v steno se zaletite, da k sebi pridete.

6 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        11.09.2020 ob 10:26 gost gost

Mura ti lekaj četrtkov večer pokvarila, si verjetno mislo da boš se lejko naslajal nad neuspehom Mure a od tega žal nič. Te Mura kriva da so oni igrali z mladinci?!? Maribor je z poštaši , električarji, gradbinci itd. igral, eni so celo zaradi službe nej mogli na tekmo, pa je vseeno MB izgubil, Mura pa brez podcenjevanja in z lahkoto prišla do €€€.

2 5 Prijavi neprimerno vsebino
        11.09.2020 ob 10:57 gost

10:26 ...... s svojim komentarjem si resnično dokazal kakšen idiot si. Ravno to, da je Maribor izgubil z amaterji in, da je Mura komaj premagala te pionirje in mladince, dokazuje na kako zelo nizkem nivoju je slovenski nogomet. KOLIKO SI TI OSEBNO DOBIL OD TEH EVROV?????? 50.000, 70.000???????? dobil nisi nič!!!!!!!!!!!! zero, nula!!!!!!! Zato ne kriči o nekih evrih, ker s tem samo kažeš svojo noro glavo.

6 2 Prijavi neprimerno vsebino
        11.09.2020 ob 11:13 gost gost

Se strinjam da slovenski nogomet ni na nekem nivoju ampak vseeno, zmaga v evropi je zmaga, ta prinese tudi finance iz katerih llahko klub lažje preživi, samo tebi to ni jasno, imaš pač IQ sobne temperature in škoda da ko so te delali bi te naj špricnoli dol po školjki, bi oča vsem uslugo napravo.Zakoj bi jez naj pejneze doubo ?!?, kvečjemi ob obisku tekem še kak € več tam pustim pa naj si bo to z nakupom vstopnice, pive itd. Zdaj če te nogomet ne veseli ga pač ne gledaj in komentiraj, je na svetu dosti drugih športov, vrag je pa da si še ti po TV prej tekmo Mure pogledaš kot jaz in samo čakaš spodrsljaj ali pa če sodnik kaj kdaj zaj....

1 5 Prijavi neprimerno vsebino
        11.09.2020 ob 12:31 gost

11:13 ........... Je tebi sploh jasno kdo so lastniki Mure? Daj, napiši, da bom videl. Kar se piva tiče ga jaz raje spijem v gostilni ali baru kjer dela luštna natakarica, se z njo kaj zmenim in jo pospremim domov, če je ona za to. Ti si pač raje v moški družbi. No, vsakemu svoje.

4 2 Prijavi neprimerno vsebino
      11.09.2020 ob 10:36 Sobočanec gost

NINO ne morem verjet ,da si taki NAIVNEŽ da se ne držiš pravila nad katerim je storjen prekršek ne sme streljati penala. Malo kateri v takem primeru da gol. Jas sem te pa imel do sedaj za pravega DEDCA sem se pač zmotil. Taki primer je lahko rezultatsko usoden za klub.

7 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        11.09.2020 ob 11:01 gost

Pošteno napisan komentar. Želim si več takih. Ninu je pač nabreknil greben, ko ga je Kek povabil tja kamor po kvaliteti pač ne spada. Kot ne spada ta estonska ekipa v nobene evropske kvalifikacije.

6 1 Prijavi neprimerno vsebino
      11.09.2020 ob 13:24 Busybee gost

Df luzer si spet sam z sabo dopisuje pa to te srati stisne😂😂😂😂

1 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      11.09.2020 ob 16:37 navijač gost

Čestitke Muri za včerajšnjo zmago pa nadeljujte z igro kot je bila v prvem polčaso,zanima me pa kaj vidi Ante v Cipoto,da na vsaki tekmi igra drugi mladi so bolši od Cipota pa ne dobijo priložnosti,ne gre v duele koristi pa nobene od njega ni sposoben za prvo ligo

11.09.2020 ob 20:24 Hadik gost

Ne krejgajte se ,jaz DF nisem,jaz sem Lendavski nadvojvoda.