http://www.ac-andrejek.si/
https://www.facebook.com/SR%C5%A0A-parketarstvo-in-trgovina-482767995154662/
http://www.m-energetika.si/
http://www.gtz.si/
https://www.saubermacher-komunala.si/
https://www.pomurec.com/vsebina/50328/Za_praznike_se_zahvalite_na_Pomurec_com
http://avtorajh.eu/
http://www.tisina.si/
https://www.kobilje.si/
https://www.puconci.si/
http://www.kit-zizki.com/
https://www.gornji-petrovci.si/obcina/
http://www.center-maximus.si/si/
https://www.facebook.com/Cvetli%C4%8Darna-Andreja-380603335338336/

NOGOMET

POM-NOGOMET: Čarda z zmago na 2. mesto, Beltinci premagali Ljutomer, Roma pa Tišino

18.9.2011  

Objavljamo rezultate in podrobnosti s tekem minulega vikenda v 3. SNL vzhod, Pomurski nogometni ligi ter rezultate v 1. MNL Murska Sobota, 1. MNL Lendava in 2. MNL Murska Sobota.

3.SNL VZHOD

 

Zavrč : Tehnostroj Veržej 2:0 (0:0)

Gledalcev: 130

Strelci: 1:0 Marinič (54), 2:0 Murat (74)

 

Tehnostroj Veržej: Duh, Lukač, Kavaš, Polajžer, Fekonja, Kocuvan, Fajdiga, Kaučič, Vinkovič, Majer, Karnet

…………………………………………….. 

Stojnci : Tromejnik G-Kalamar 4:1 (1:0)

Gledalcev: 120

Strelci: 1: 0 Magdič (31), 2:0 Dugolin (52), 3:0 Magdič (60), 3:1 Vrečič (88), 4:1 Meznarič (93)

 

Tromejnik G-Kalamar: Fartek, Nemec, Vrečič, Horvat, Grah (Bokan R.), Bokan G., Janža, Mešič (Kous), Ulen (Šnurer), Kous, Čontala

……………………………………………

Čarda : Kovinar Štore 2:1 (1:1)

Gledalcev: 150

Strelci: 1:0 Cipot (32), 1:1 Pižir (43), 2:1 Šipoš (80)

 

Čarda: Kamnik, Gjergjek, Granfol, Rogač, Kranjc D., Kranjc U., Pavel (Lovrenčec), Zadravec (Šipoš), Cipot, Horvat, Flisar  (Prettner)

……………………………………………

Odranci : Paloma 1:0 (0:0)

Gledalcev: 300

Strelci: 1:0 Tkalec (51)

 

Odranci: Gonc, Gostan (Balažic), Dirnbek, Tompa (Kocet), Gonc, Tkalec (Duh J.), Mlinarič, Vöröš,Janev, Duh T., Dugonjič

…………………………………………….. 

Rakičan : Koroška Dravograd 1:1 (1:0)

Gledalcev: 160

Strelci: 1:0 Slavič (34), 1:1 Ljubanić

 

Rakičan: Vučko, Kupčič S., Žekš, Gruškovnjak, Godvajs (Piberčnik), Opec, Vurcer (Bagari), Slavič, Vinkovič, Karas, Kupčič B. (Tkalec)

…………………………………………….. 

Grad : Aha Emmi Bistrica 2:3 (0:0)

Gledalcev: 300

Strelci: 1:0 Stošić (47), 1:1 Stegne (49), 1:2 Mlinar (50), 2:2 Benkič (53-11m), 2:3 Avguštin (61)

 

Grad: Klemenčič, Krauthaker, Šiško (Buček), Sukič S., Benkič (Krpič), Banfi, Sukič D., Stošić, Fujs, Recek, Pucko

……………………………………………..

Malečnik : Zreče 1:2 (1:1)

…………………………………………….. 

 

TABELA:

1          Zavrč                                       15

2          Čarda                                      10

3          NK Koroška Dravograd        9

4          Odranci                                    9

5          Rakičan                                   8

6          NK Tehnostroj Veržej           8

7          Malečnik                                  7

8          Stojnci                                     6

9          NK Kovinar Štore                  6

10        Zreče                                        6

11        NK Aha Emmi Bistrica          6

12        Grad                                          4

13        Paloma                                     3

14        NK Tromejnik G-Kalamar     3

…………………………………………….. 

 

POMURSKA NOGOMETNA LIGA

Hodoš : Dobrovnik 5:0 (1:0)

Fotografije s tekme bomo objavili v torek, 20. septembra dopoldne.

Gledalcev: 150

Strelci: 1:0 Toth (12), 2:0 Toth (49), 3:0 Vass (67), Vass (76), Vass (86)

 

Hodoš: Dora, Roman (Lainšček), Toth, Tamaško, Škerlak, Sipos (Vass), Fartek, Kutoš, Molnar (Benkič), Vlaj (Havaši), Huber

Dobrovnik: Kovač, Gjergjek, Dezso, Kološa, Perša, Toma, Piberčnik (Kutoš), Varga (Bojnec), Solarič, Kociper, Laslo (Horvat)

…………………………………………….. 

Turnišče : Hotiza 2:0 (2:0)

Fotografije s tekme bomo objavili danes (ponedeljek) popoldne.

Gledalcev: 300

Strelci: 1:0 Verbančič (8), 2:0 Kulčar (24)

 

Turnišče: Ritlop, Kulčar, Lutar E. (Nežič), Horvat D. (Horvat A.), Lutar D., Horvat T, Verbančič (Gyerkeš), Koren (Žalik), Bertalanič, Lebar (Fuks), Žalik

Hotiza: Žižek, Kohek (Ritlop), Tibaut (Oletič), Vugrinec, Kranjec, Vida (Hozjan), Horvat, Cigan (Tkalec), Doma (Bunderla), Varga, Gyerkeš

…………………………………………….. 

Kobilje : GMT Bogojina 1:3 (0:3)

Gledalcev: 200

Strelci: 0:1 Černela (37), 0:2 Černela (40), 0:3 Rac (45), 1:3 Szabo (90)

 

Kobilje: Bukovec M., Bukovec S., Lutar, Gjerek R. (Kocet), Szabo, Kocet I., Smej B.(Černela), Gjerek J., Smej R.  (Grabar), Šooš (Zver), Rogač (Zajtl)

GMT Bogojina: Horvat (Tkaučič), Puhan, Gregorec, Rac (Maučec), Rituper, Škedelj (Casar), Godvajs (Kocet), Černela (Cor), Erjavec, Ošlaj, Ivanič

…………………………………………….. 

Gančani : Apače 0:3 (0:2)

Gledalcev: 150

Strelci: 0:1 Vršič (1-11m), 0:2 Kučan (34), 0:3 Gaševič (47)

 

Gančani: Štaus, Bedek (Palatin T.), Sraka, Horvat (Savić), Fujs, Breznik (Felicijan), Tivadar T., Tivadar M., Palatin R. (Puhan), Dravec, Lajnšček (Ščap)

Apače: Klemenčič, Kurbus (Jagetič), Kučan (Grilanc), Gaševič (Mauko), Dobaj, Merčnik, Topolinjak, Muhič, Vršič, Kuzmič, Nekrep (Zemljič)

…………………………………………….. 

Ljutomer : Agroservis Beltinci 0:1 (0:0)

Gledalcev: 250

Strelci: 0:1 Cigan (48)

 

Ljutomer: Fajfar, Plečko, Kuzmanovski (Kocbek), Žnidarič, Žinko, Jelen, Vogrinec D., Grizold, Smolkovič, Vogrinec T., Stanjko (Majerič (Rudolf))

Agroservis Beltinci: Nemec, Smej, Zlatar D., Pavel, Antolin, Kerec, Balažic (Horvat D.), Zelko (Cigan), Kovač (Horvat M.),  Zlatar M. (Kerec), Smodiš

…………………………………………….. 

Črenšovci : Šalovci 1:1 (1:1)

Gledalcev: 60

Strelci: 1:0 Virag (12), 1:1 Grkinič (44)

 

Črenšovci: Ternar, Časar (Horvat N.), Virag, Tompa M., Halas, Kustec, Tornar (Horvat D), Horvat T., Hozjan (Horvat L.), Tompa R., Kolarič (Horvat M.)

Šalovci: Škalič, Kerčmar, Recek (Pondelek), Smodiš, Cener (Korpič L.), Horvat A., Kovač (Kisilak), Lepoša, Grkinič (Štefanicki), Korpič M., Žido (Gašpar)

…………………………………………….. 

Kema Puconci : Virs Bistrica 2:2 (1:1)

Gledalcev: 50

Strelci: 0:1 Zver (34), 1:1 Škerlak (43), 2:1 Preininger (57), 2:2 Graj (78)

 

Kema Puconci: Fartelj, Fujs, Kuronja, Mihalič, Budja, Faršang, Ficko, Kuzma, Pejnovič, Preininger, Škerlak (Maučec)

Virs Bistrica: Števanec, Biro, Maučec, Čarni, Grabar, Šimonka, Lazar (Hozjan), Kolenko, Zver, Žugelj (Kelenc), Graj

…………………………………………….. 

TABELA:

1. 

Agroservis Beltinci 

13 

2. 

Apače 

12 

3. 

Ljutomer 

10 

4. 

Turnišče 

10 

5. 

Virs Bistrica 

8 

6. 

Šalovci 

8 

7. 

GMT Bogojina 

8 

8. 

Hotiza 

7 

9. 

Kema Puconci 

6 

10. 

Črenšovci 

5 

11. 

Gančani 

4 

12. 

Hodoš 

3 

13. 

Dobrovnik 

1 

14. 

Kobilje 

0 

 

…………………………………………….. 

I.MNL MURSKA SOBOTA

 

ŠNK Bakovci : ŠD NK Pušča                          1:2 (0:1)

Slatina : Dokležovje                                       0:3 (0:2)

Bratonci : Goričanka                                       0:1 (0:0)

Tišina : ŠD Roma                                            1:3 (1:1)

Serdica Kl.Šinko : Lesoplast Križevci        2:2 (1:2)

Lipa : AQUA-Ižakovci                                    1:3 (0:0)

…………………………………………….. 

 

 

TABELA:

1          NK Serdica Kl.Šinko                         10

2          NK Roma                                           10

3          NK Goričanka                                    9

4          AQUA-Ižakovci                                7

5          NK Dokležovje                                  6

6          ŠNK Bakovci                                      6

7          Lesoplast Križevci                            5

8          NK Slatina                                          4

9          NK Tišina                                            4

10        NK Pušča                                           4

11        NK Bratonci                                      3

12        NK Lipa                                              0

…………………………………………….. 

 

 

II. MNL MURSKA SOBOTA

ŠNK Radgona : ŠD NK Rotunda - preloženo

BEL-TEH Čarda : ŠD Cven  0:0 (0:0)

…………………………………………….. 

TABELA:

1          ŠD Cven                                 10

2          NK Cankova                          4

3          ŠNK Radgona                       3

4          BEL-THE Čarda                     2

5          NK Rotunda                           0

…………………………………………….. 

 

I.MNL LENDAVA

           

Kapca : Žitkovci                                 1:3 (1:2)

Mostje : Veterani Turnišče                3:4 (1:3)         

Polana : Petišovci                                3:1 (0:0)

Graničar : Zvezda Dolina                   4:1 (2:0)

Čentiba : Olimpija Dolga vas            1:1 (0:0)

Nedelica : Panonija Gaberje               1:0 (0:0)

Renkovci : Nafta veterani                  0:4 (0:1)

…………………………………………….. 

TABELA:

1. 

Veterani Turnišče 

12 

2. 

Polana 

10 

3. 

Nafta veterani 

10 

4. 

Graničar 

9 

5. 

Petišovci 

9 

6. 

Nedelica 

9 

7. 

Panonija Gaberje 

8 

8. 

Renkovci 

7 

9. 

Mostje 

7 

10. 

Žitkovci 

6 

11. 

Čentiba 

5 

12. 

Kapca 

4 

13. 

Olimpija Dolga vas 

2 

14. 

Zvezda Dolina 

0 


    Komentarji

    info_outline

    Opozorilo

    Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.

    Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.

    Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.